آیا میخواهید در خانه با قالی بافی پول در بیارید؟

by خرید و فروش تابلو فرش in سپتامبر 21, 2019

آیا می خواهید در خانه با قالی بافی پول دربیارید؟
همه کارهایی که در خانه می شود انجام داد نیاز به مهارت های خاص خود را دارد امروز برای شما عزیزان از قالی بافی می خواهیم بنویسیم تا با این شغل آشنا شوید . قبلتر هم در مقاله ای با ادبیات مختلفی این موضوع را برای شما توضیح دادیم که چگونه می توانید در خانه قالی بافی کنید و چقدر پول دربیارید.

کجا میتونم فرش تولید کنم؟

شما میتوانید در خونه یا آپارتمانی که زندگی می کنید شروع به فرش بافی کنید و فرش های زیبا و قابل فروش را ببافید این شغل مهارت های خیلی پیچیده ای نداره و میتوانید با آموزش های اولیه شروع به فعالیت کنید و با شرکت در آزمون فنی و حرفه ای مجوز این کار رو کسب کنید و به صورت رسمی کسب و کار تولیدی خود را شروع کنید.

برای شروع قالی بافی به چه چیزهایی نیاز است؟

برای شروع قالی بافی شما به یک دار قالی، نخ و نقشه نیاز دارید تا شروع به قالی بافی کنید. در مورد هزینه های این موارد در ادامه برای شما می نویسیم.

سرمایه اولیه برای شروع قالی بافی چقدر است؟

شما با داشتن سرمایه یک و نیم میلیون تومان می توانید تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای قالی بافی را خریداری کنید و تجهیزات قالی بافی را برای شروع کار مهیا کنید.

چقدر سود قالی بافی است؟
اگر شما در منزل بعد از یاد گرفتن این مراحل قالی بافی و گرفتن مجوز و شروع فعالیتتان حدود دو ماه وقت بگذارید و قالی کوچکی را درست کنید حدود 600 هزار تومان برای شروع می توانید سود کنید.

در کدام استان می توانم قالی بافی کنم؟

شما در هر استانی از ایران می توانید شروع به قالی بافی کنید و در همه ایران مشتریان و خریدار قالی وجود دارد و همچنین مشتریان خارجی قالی های دستباف فراوانی وجود دارد.

فرش های خود را کجا میتوانم با سود بهتری بفروشم؟

شما فرش هایی که بافته اید را همانطور که قبلتر هم اعلام شد به مشتریان داخلی و خارجی می توانید بفروش برسانید و همچنین:

بازارهای محلی
نمایشگاه های فرش : صادرات
مشتری های خانگی

فرش های بافته شده خود را بفروش برسانید.

چطور میتوانم کارگاه قالی بافی بزنم؟

اگر قصد دارید که کار قالی بافی خود را توسعه دهید و کارگاه قالیبافی بزنید میتوانید با ارائه مدارک شخصی و تخصصی به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه کنید و طی فرایندی که وجود دارد مجوز این کار را کسب کنید. اگر در این فرایند کارگاه زنی هم مشکلاتی داشتید و کارشکنی هایی وجود داشت می توانید با ستاد پیگیری رفع موانع تولید ارتباط بگیرید تا به مشکل شما رسیدگی کنند.

امیدواریم توانسته باشیم با ادبیات بهتری به شما توضیح داده باشیم که چگونه فعالیت قالی بافی را انجام دهید همچنین اگر سوالی درباره قالی بافی دارید می توانید از ما بپرسید.

Leave a Reply